خدمات مهندسی

نظارت بر وضعیت

نظارت بر وضعیت، ارزیابی استحکام عملیاتی توربین های گازی است. برای نظارت بر قابلیت اطمینان و کارایی علاوه بر پیامدهای عوامل بهبود استفاده می شود. ارائه عملکرد و آمار داده‌های کاربر در بازه‌های زمانی معین (روزانه، هفتگی، ماهانه) تنها یکی از چندین اولویت موقت است. نتایج تجزیه و تحلیل به منظور تمایز بین حالات خوب و بد توربین ارائه شده است.

تشخیص پیچیده:

نظارت کلی بر وضعیت سلامت توربین‌ها با حداکثر کارایی برای بهبود طول عمر اجزای موتور از طریق تکنیک‌های تشخیص الگوی خطا و همچنین پیش‌بینی عملکرد برای جلوگیری از خرابی‌های بی‌سابقه، کیفیت کار را به‌طور چشمگیری افزایش می‌دهد.

مدل های عملکرد:

به منظور دستیابی به قابلیت اطمینان، برخی آزمایش‌های خاص بر روی یک مدل پایه حالت پایدار در طول تعمیرات اساسی توربین Ga انجام می‌شود. به این معنی که مدل‌ها بر اساس اندازه‌گیری‌های دقیق ابعادی هستند و سایر خصوصیات نیز محاسباتی برای ارزیابی عملکرد مدل انجام می‌شوند.

تشخیص لرزش:

اندازه گیری ارتعاشات به منظور نظارت بر نسبت هوا به سوخت حیاتی است. ترتیب آهنگ برای اندازه گیری دامنه از طریق باندهای فرکانس باریک دخیل است. سفارشات تراک اساسی مرکزی برای قطعات چرخشی استفاده می شود، به عنوان مثال. شفت ها. تجزیه و تحلیل با الگوریتم های پیچیده از طریق ماشین های برنامه ریزی شده درجه دوم انجام می شود.

امکانات بورسکوپ:

چشم انداز قسمت های داخلی و وضعیت توربین با تصاویر با کیفیت بالا و منطقه پوشش دهی بالا برای جلوگیری از هر گونه آسیب.

پخش مجدد داده ها:

تکرار تحلیلی در قالب یک اتوماسیون به منظور تفسیر مؤثرتر نتایج، بنابراین کشف ناهنجاری ها و سایر نقص ها با بهره وری زمانی بهتر و کاهش چشمگیر حاشیه خطا.

پشتیبانی درست

مقدمه: کیان توربو تک از خدمات مهندسی گسترده ای مانند نصب، راه اندازی، راه اندازی، خدمات یکپارچگی مکانیکی با ابزار دقیق مناسب، کنترل کیفیت حرفه ای و سیستم های کنترل پیشرفته با تحویل تحریک به مدت 72 ساعت زمان اجرا موقت بهره می برد. کارکنان ما متشکل از مهندسان میدان راه اندازی با تجربه، مشاوران فنی و مدیران پروژه می توانند از تحویل بسته توربین به مشتری اطمینان حاصل کنند.

 

دسترسی از راه دور:

 

نظارت بر توربین ها از هر نقطه از جهان برای اسکن همیشه برای هر گونه ناهنجاری مربوط به توربین. بهبود عملکرد و قابلیت نگهداری و کاهش عامل خطر که از گزارش های ارزیابی عملیاتی ناشی می شود.

مهندسی معکوس

پردازش ابر نقطه ای: در نتیجه فرآیند طراحی پیچیده قطعات توربین گاز، هر گونه خطا در طرح های هندسی در نهایت منجر به خرابی توربین یا کوتاه شدن طول عمر در بهترین حالت می شود. بنابراین، از اسکن لیزری سه بعدی برای تکثیر و مهندسی دقیق قطعات مهم توربین مانند تیغه ها استفاده می شود. سیستم‌ها و نرم‌افزارهای CAD/CAM: اینجا در Kian Turbo Tec، ما یک تیم مهندسی حرفه‌ای را به ساخت و مهندسی معکوس طرح‌هایی اختصاص داده‌ایم که از طریق پردازش Point Cloud، از طریق CAD و CAM و نرم‌افزارهای طراحی مهندسی فنی دریافت شده‌اند.

 

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید